O nás

Firma RODVI byla založena v roce 1995 Rudolfem Vinšem a úspěšně se etablovala na dodávku a kompletní realizaci podlahových krytin. Po 22 leté činnosti se transformovala na společnost s ručením omezeným a otevřela svou kamennou prodejnu v obchodním centru LUKA, kde na ploše přes 960 m2 výstavní plochy prezentuje vinylové, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, interiérové a vchodové dveře, dřevěná, plastová a hliníková okna, hliníkové fasády, garážová a průmyslová vrata. V roce 2020 vstoupila firma RODVI majetkově do společnosti SCHS Stolárna s.r.o., výrobce kastlových a špaletových oken, eurooken, interiérových dřevěných stěn, masivních interiérových a vchodových dveří.

Náš e-shop s kvalitním vybavením pro bydlení se specializuje na široký výběr produktů. V naší nabídce naleznete interiérové dveře nejrůznějších značek a provedení - Dveře Hormann, Dre, Masonite, Windoor, Solodoor aj. Kromě vnitřních dveří do bytu u nás najdete vchodové dveře dřevěné a plastové vchodové dveře. Ke dveřím nabízíme i obložkové zárubně a dveřní kování a kliky. Speciálním typem jsou pak i posuvné dveře, které nabízíme společně s posuvy na stěnu a stavebními pouzdry. Stavební pouzdra nabízíme od výrobce JAP.

Kromě dveří do bytu u nás naleznete i plastová okna. Náš sortiment představují plastová okna na míru, která dodáváme dle Vámi zadaných parametrů. Nedílnou součástí plastových oken jsou rovněž parapety, které patří pod plastová okna. Doplňujícím sortimentem jsou pro plastová okna žaluzie - horizontální a vertikální - a rovněž roletky.

Od oken se přesuneme na podlahu - naše nabídka zahrnuje i plovoucí podlahy a podlahy nejrůznějšího typu - laminátová podlaha, vinilová aj. Naší specialitou je značka Kronopol, vybrat si můžete z mnoha různých dekorů - dub, buk, jasan, ... K podlahám nabízíme také podlahové podklady a koncové podlahové lišty.

Máte-li domek, rozhodně Vám přijdou vhod i půdní schody z naší nabídky.

Je to jednoduché - vchodové a vnitřní dveře Vám dodáme na míru, plastová okna na základě Vámi zvolených rozměrů, k tomu si vyberete žaluzie a vnějšek je hotový. Uvnitř místnosti zvolíme odolný dekor podlahy tak, aby ladil s dveřmi, vybereme vhodné kování, v domku instalujeme půdní schody a můžeme se věnovat dekoraci interiéru.

Montáž
Zaslat poptávku